LP. 

NAZWISKO I IMIĘ 

DLA RODZICÓW 

DLA UCZNIÓW 

Banaszek Ewa 

Poniedziałek,13:35-14:20 

 wtorek, 13:25-14:20 

Bańkowski Grzegorz 

Piątek 11.45 - 12.30 

Środa 10.50 - 11.30 

Barański Tomasz 

Piątek, 13:35-14:20 

Wtorek, 8:45-9:30 

Ciaś Edyta 

 

  

Cichacka Joanna 

Wtorek 8:00- 8:40 

 

Poniedziałek 10:50- 11:35 

Czacharowski Bohdan 

 

  

Czempińska Anna 

 

 

Czernicka Iga 

Czwartek 13:30 – 14:00 

Wtorek 14:20 – 15:00  

Gałkowska Marta 

Wtorek 9.50-10.20 

Poniedziałek 11:45-12.15 

10 

Gąsienica-Gronikowska Bogusława 

Poniedziałek 11.45-12.30 

 Poniedziałek 11.45 - 12.30 

11 

Gąsienica-Gronikowski Łukasz 

Poniedziałek 11.45-12.30 

Poniedziałek 11-45-12.30 

12 

Giedyk Joanna 

Środa 12:40-13:25 

Poniedziałek 9:50-10:35 

13 

Gołębiewski Zbigniew 

Czwartek 15.10-16.00 

Czwartek 15.10-16.00 

14 

Górska Anna 

 

 

15 

Gryga Mariusz 

Poniedziałek 10:50 – 11.35 

Środa 8.15 – 8.45 

16 

Karwan Krzysztof 

Środa 8:00 – 8:30 

Czwartek 8:55 – 9:25 

17 

Kosatka Andrzej 

Poniedziałek 14.30 - 15.30 

 Wtorek 14.30 - 15.30 

18 

Kosatka Lidia 

Poniedziałek 15.05- 15.50 

 Poniedziałek 15.55 do 16.40 

19 

Kozemko Ołena 

Środa 12.40 - 13.25 

 Środa 12.40 - 13.25 

20 

Krawczak Natalia 

Piątek 8:55-9:25 

 Czwartek 9:05-9:35 

21 

Krawczak Tomasz 

 

  

22 

Krynicka Dorota 

Środa 15.05- 15.50 

 Środa 15.55 do 16.40 

23 

Kucharski Karol 

Czwartek 12.40-13.25 

  Poniedziałek 09.50-10.35 

 

24 

Kupisz Paweł 

Czwartek 11.45-12.30 

Czwartek 11.45-12.30 

25 

Kuranda Artur 

Poniedziałek 14:20-15:05 

  Czwartek 14:20-15:05 

26 

Lenart Maria 

 

  

27 

Leśniak Katarzyna 

 

  

28 

Leśniewska Marta 

Poniedziałek 7:45-8:00 

Piątek 15:10-15:30 

29 

Lipska Barbara 

 

  

30 

Mastalerz Lucyna 

Środa 11:45-12:30 

 wtorek 10:50-11:35 

31 

Mazur Anna 

Środa 14;20-15;00 

Czwartek 10;50-11;35 

32 

Moskal Artur 

 

  

33 

Muszyńska-Przybulewska Ewa 

urlop 

urlop 

34 

Nasiłowska Dagmara 

 

  

35 

Nowak Daniel 

Środa 9.50-10.35 

 Czwartek 8.55-9.40 

36 

Osińska Jolanta 

Czwartek 12.40 - 13.30 

 wtorek 12.40 - 13.30 

37 

Ostrowska Olga 

Wtorek 13.30- 14 .15 

Środa 14.20- 15.05 

38 

Ostrowski Janusz 

Poniedziałek 14.00-15.00 

 środa 14.00-15.00 

39 

Pasztalaniec Sanija 

 

  

40 

Pawełek Ewa 

Poniedziałek - 13.30 - 14.15 

Wtorek 14:15 – 15:00 

41 

Pawlak Anna 

Środa 12:40 – 13:25 

 środa 8:55 – 9:40 

42 

Piechota Barbara 

Wtorek 10.50-11.35 

 Wtorek 11.45-12.30 

43 

Piekarska Karolina 

Wtorek 8:00 – 8:45 

Środa 11:45 – 12:30 

44 

Płatek Wiesława 

Czwartek 12:40- 13:25 

 Piątek 14:15- 15:00 

45 

Radwan Maciej 

 

  

46 

Reda Jolanta 

Środa 14:00 – 15.00 

 Czwartek 14:00 – 15:00 

47 

Sibilska Barbara 

Wtorek 7.30- 8.00 

 wtorek 8.00 - 8.45  

48 

Skalińska Dorota 

urlop 

urlop  

49 

Skarzyńska Kalina 

Czwartek 12.40 - 13.25 

 Poniedziałek 7.15 - 8.00 

50 

Skonieczny Marcin 

Poniedziałek 11.35-12.30 

Środa 11-35 – 12.30  

51 

Skucińska Mariola 

Poniedziałek 10:50 – 11:35 

Poniedziałek 14:20- 15:05 

52 

Słowik Mariusz 

Wtorek 14:15 – 15:00 

Wtorek 14:15 – 15:00 

53 

Smętek Aneta 

Piątek 8:55-9:30 

 Piątek 8.55- 9.30 

54 

Sokołowska Marzanna 

Czwartek 11.45 - 12.30 

 Poniedziałek  12.40 - 13.25 

55 

Sokołowski Paweł 

Wtorek 13:30 – 14:15 

 środa 7:30 – 8:00 

56 

Srebrzyński Mateusz 

Poniedziałek 12:45-13:25 

 czwartek7:30-8:00 

57 

Stańczak Alina 

Poniedziałek 7:30- 8:00 

 Środa 7:30- 8:00 

58 

Sujecka Ewa 

Poniedziałek 10.50-11.35 

 Czwartek 15.10-15.55 

59 

Szczepańska Anna 

Czwartek 9:50-10:35 

  

60 

Szczucińska Irmina 

Poniedziałek 

10:50 – 11:35 

Środa 7:15 – 8:00 

61 

Syska Edyta 

Poniedziałek 07:30-08:00 

 wtorek 10:50-11:35 

62 

Walczak Małgorzata 

środa 13:30-14:15 

 wtorek 9:50- 10:35 

63 

Walczak-Lewandowska Elżbieta 

urlop 

urlop 

64 

Walkiewicz Marianna 

Poniedziałek 10:50-11:35 

 Środa 15:10 –15:55 

65 

Warzybok Marzena 

Wtorek 9.50 - 10.35 

 

Poniedziałek 7.15 - 8.00  

66 

Wasilewska Monika 

Czwartek 9.50-10.30 

 czwartek 10.50-11.35 

67 

Ważyńska Anna 

Poniedziałek 11:45-12:30 

Wtorek 13:30-14:15  

68 

Wolski Cezary 

 

  

69 

Wójcik Krzysztof 

Piątek 15.10 - 15.40 

 Piątek 7.30 - 8.00 

70 

Zajkowski Kamil 

Poniedziałek 11:45-12:30 

 Środa 10:50-11:35 

71 

Zalewska Mariola 

Środa 8.55 - 9:40 

 środa 8.55 - 9:40 

72 

Zielonka Wiesława 

 

  

 

Tags:

Program edukacyjny „Wybierz Życie - Pierwszy Krok” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych dotyczący profilaktyki raka szyjki macicy i zakażeń HPV. Jego głównym zadaniem jest zachęcanie do odpowiedzialności za zdrowie swoje i najbliższego otoczenia. Oparty jest na następujących założeniach: 

  • stworzenie świadomości zagrożenia rakiem szyjki macicy i innych chorób wywoływanych zakażeniem wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) u młodych ludzi. Problem raka szyjki macicy nie może być kwestią wstydliwą i unikaną. Świadomość istnienia zagrożenia zakażeniem HPV i jego konsekwencji powinny być częścią rozmów wychowawczych, przygotowujących młodych ludzi do dorosłego życia. Zasadnicze znaczenie ma połączenie problemu raka szyjki macicy ze stanem zdrowia prokreacyjnego, 

Najlepsze Technika w Polsce

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w ZS im. AK Obwodu "Głuszec” - Grójec w Grójcu jest wśród najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł "SREBRNEJ Szkoły 2021"

Jesteś NASZYM Absolwentem? - Weź udział w ANKIECIE

Wykonanie strony i administracja: © Krzysztof Karwan. 2017-2021 Zespół Szkół im. Armii Krajowej Obwodu "Głuszec" - Grójec.