Załączniki:
Pobierz plik (Nr3.docx)Załącznik Nr3[Klauzula informacyjna ochrony danych osobowych]22 kB
Pobierz plik (Nr4.docx)Załącznik Nr4[OŚWIADCZENIE osoby prowadzącej praktyczną naukę zawodu (*) wynikające z art. 120 ust. 3a Ustawy Prawo Oświatowe]11 kB
Pobierz plik (Nr5.docx)Załacznik Nr5[Ustalenia pracodawcy z dyrektorem szkoły /na podstawie art. 120a ust.2 Ustawy Prawo Oświatowe/]14 kB
Pobierz plik (plan_2_stopien.doc)KURSY II STOPNIA[PLAN DOKSZTAŁCANIA TEORETYCZNEGO PRACOWNIKÓW MŁODOCIANYCH KLAS I BRANŻOWEJ SZKOŁY I STOPNIA /absolwenci gimnazjum/ KURSY II STOPNIA NA ROK SZKOLNY 2020/2021]64 kB
Pobierz plik (plan_3_stopien.doc)KURSY III STOPNIA[PLAN DOKSZTAŁCANIA TEORETYCZNEGO PRACOWNIKÓW MŁODOCIANYCH KLASY III SZKOŁY BRANŻOWEJ I STOPNIA KURSY III STOPNIA NA ROK SZKOLNY 2020/2021]42 kB
Pobierz plik (raport_uczen_branzowa.docx)Raport z praktyk (Branżowa)[Raport z praktyk dla ucznia szkoły Branżowej I-go stopnia]17 kB
Pobierz plik (raport_uczen_technikum.docx)Raport z praktyk (Technikum)[Raport z praktyk dla ucznia technikum]16 kB
Pobierz plik (terminarz_praktyk_20_21.docx)Terminarz praktyk[Terminarz praktyk dla uczniów z poszczególnych klas ZS Grójec]14 kB
Pobierz plik (umowa_o_pracę_młodociani.docx)Umowa o pracę[Umowa o pracę w celu przygotowania zawodowego]24 kB
Tags: ,

TERMINARZ PRAKTYK ZAWODOWYCH DLA KLAS II i III TECHNIKUM W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Klasa

Termin

2a

technik ekonomista

(4tygodnie)

01 luty – 26 luty 2021

2c

technik mechanik

(4tygodnie)

15 luty - 12 marzec 2021

2d

technik handlowiec

(4tygodnie)

01 marzec – 26 marzec 2021

2i

technik informatyk

(4tygodnie)

15 marzec – 12 kwiecień 2021

2s

technik spedytor

(4tygodnie)

17 maj - 14 czerwiec 2021

3a

technik ekonomista

(3tygodnie)

30 listopad - 18 grudzień 2020

3i

technik informatyk

(4tygodnie)

16 listopad – 11 grudzień 2020

3di

technik handlowiec , technik informatyk

(4 tygodnie)

28 wrzesień – 23 październik 2020

3s

technik spedytor

(4 tygodnie)

12 październik - 06 listopad 2020

 

Sporządził: Janusz Ostrowski

FORMUŁA 2012
INFORMACJA O SPOSOBIE ORGANIZACJI I PRZEPROWADZANIA EGZAMINU POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE W ZAWODZIE

przeprowadzanego z zakresu kwalifikacji zgodnie z podstawą programową kształcenia w zawodach z 2012 r.obowiązująca w roku szkolnym 2019/2020

Załączniki:
Pobierz plik (formuła2012czerwiec2020.pdf)Formuła 2012[zgodnie z podstawą programową kształcenia w zawodach z 2012 r.obowiązująca w roku szkolnym 2019/2020]13770 kB

FORMUŁA 2017

INFORMACJA O SPOSOBIE
ORGANIZACJI I PRZEPROWADZANIA
EGZAMINU POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE W ZAWODZIE

przeprowadzanego z zakresu kwalifikacji zgodnie z podstawą programową kształcenia w zawodach z 2017r. obowiązującą w roku szkolnym 2019/2020

Załączniki:
Pobierz plik (formuła2017_czerwiec2020.pdf)Formuła 2017[przeprowadzanego z zakresu kwalifikacji zgodnie z podstawą programową kształcenia w zawodach z 2017r.obowiązującą w roku szkolnym 2019/2020]13637 kB

           DATA

    LICZBA ZDAJĄCYCH

SALA EGZAMINACYJNA

MODEL

CZĘŚĆ PISEMNA

23.06.2020 (wtorek)

godz. 10:00

 6 uczniów T – kwalifikacja AU.20

 8 uczniów BS -  kwalifikacja AU.20

 3 uczniów BS -  kwalifikacja MG.18

 4 uczniów BS -  kwalifikacja TG.07

 Sala nr 2 (świetlica)

 

 23.06.2020 (wtorek)

godz. 10:00

 29 uczniów T – kwalifikacja AU.35

 25 uczniów T – kwalifikacja EE.08

 Sala nr 1 (duża sala gimnastyczna)

 

23.06.2020 (wtorek)

godz. 14:00

 1 uczeń T – kwalifikacja E.14

 Sala nr 18

 

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA 

25.06.2020

(czwartek godz. 8:00)

 

 6 uczniów T – kwalifikacja E.14

  1. Drzewiecki Jakub
  2. Mikowski Jan Patryk
  3. Pachołowski Patryk
  4. Kaleta Przemysław
  5. Mrozowska Katarzyna
  6. Rosiński Rafał

Sala nr 50

DK

25.06.2020

(czwartek godz. 9:00)

 

 7 uczniów T -kwalifikacja  AU.35 

  1. Klimek Amelia
  2. Kłosiewicz Anna Maria
  3. Krawczak Julia Maria
  4. Książek Natalia
  5. Łach Natalia
  6. Łapiński Paweł
  7. Małkowski Bartłomiej Mateusz

Sala nr 37

DK

25.06.2020

(czwartek godz. 9:00)

 

 7 uczniów T – kwalifikacja  AU.35

  1. Chajęcka Aneta
  2. Czupryniak Weronika
  3. Dzikowska Katarzyna Barbara
  4. Fidos Wiktoria
  5. Gałązka Patrycja
  6. Jackowska Martyna Dorota
  7. Jakubczak Justyna

Sala nr 40

DK

25.06.2020

(czwartek godz. 15:00)

 

 7 uczniów T – kwalifikacja  AU.35

  1. Strzelczyk Martyna
  2. Szymańska Wiktoria Aleksandra
  3. Werbanowska Patrycja Olga
  4. Wierzbicka Wioleta
  5. Wójcik Karolina
  6. Woźniak Daniel Paweł
  7. Zychowicz Wiktoria

Sala nr 37

DK

 

25.06.2020

(czwartek godz. 15:00)

 

7 uczniów T – kwalifikacja  AU.35

  1. Matulka Martyna Izabela
  2. Merska Marta
  3. Michalska Dominika Natalia
  4. Piekarska Kinga
  5. Przybyszek Michał Jan
  6. Ryczkowska Gabriela
  7. Sitarek Maksymilian Mateusz

Sala nr 40

DK

26.06.2020

(piątek  godz. 15:00)

 

 

 6 uczniów T– kwalifikacja A.36

  1. Cieślak Daria Bogusława
  2. Gwardys Aleksandra
  3. Jania Kinga Wiktoria
  4. Krakowiak Mateusz Andrzej
  5. Malinowski Jakub
  6. Jagiełło Paulina

Sala nr 37

DK

29.06.2020

(poniedziałek godz. 8:00)

 

 6 uczniów  Tkwalifikacja AU.20

  1. Cieślicka Weronika
  2. Deć Adrianna Patrycja
  3. Dudek Adrian
  4. Geszprych Łukasz
  5. Kober Przemysław Łukasz
  6. Tujak Aneta

Sala nr 23

W

 29.06.2020

(poniedziałek godz. 12:00)

 

 

  4 uczniów BS – kwalifikacja AU.20

  1. Jaworek Weronika
  2. Książek Katarzyna
  3. Marcinkowski Piotr
  4. Rutkowski Remigiusz

Sala nr 23

W

29.06.2020

(poniedziałek godz. 16:00)

 4 uczniów BS – kwalifikacja AU.20

  1. Kaszewiak Weronika
  2. Kępińska Katarzyna Patrycja
  3. Mirkowski Cezary Piotr
  4. Pariaszewski Damian

Sala 23

W

30.06.2020

(wtorek godz. 8:00)

 

5 uczniów BS (Warka) – kwalifikacja AU.20

  1. Bielecki Krystian
  2. Birke Sebastian
  3. Ignaczak Kinga
  4. Karaluch Weronika
  5. Konieczna Natalia

Sala 23

W

30.06.2020

(wtorek godz. 12:00)

 

6 uczniów BS (Warka)– kwalifikacja AU.20

  1. Łuszczyk Kinga Łucja
  2. Pierścionek Wiktoria Anna
  3. Przepiórka Kamila
  4. Rzesiewska Małgorzata
  5. Stolarczuk Sebastian
  6. Wolska Natalia

Sala 23

W

01.07.2020

(środa godz. 8:00)

 

5 uczniów T – kwalifikacja EE.08

  1. Barański Marcin Dominik
  2. Barszcz Sebastian
  3. Bednarski Jakub
  4. Cibor Filip
  5. Ellwart Mateusz Jakub

Sala 32

WK

01.07.2020

(środa godz. 12:00)

 

5 uczniów T – kwalifikacja EE.08

  1. Gazda Patryk
  2. Grochowski Piotr
  3. Jagliński Kacper
  4. Klaus Mateusz
  5. Konarzewski Mateusz Jan

Sala 32

WK

02.07.2020

(czwartek godz. 8:00)

 

5 uczniów T – kwalifikacja EE.08

  1. Kozłowski Hubert
  2. Krzyżanowski Bartłomiej Tomasz
  3. Małachowski Jakub
  4. Maliszewski Mateusz Marcin
  5. Norberciak Michał

Sala 32

WK

02.07.2020

(czwartek godz. 12:00)

 

5 uczniów T – kwalifikacja EE.08

  1. Rejmer Jakub
  2. Rusinowski Adrian
  3. Sadkowski Jakub Tomasz
  4. Senator Maciej
  5. Skurzanko Jakub

Sala 32

WK

02.07.2020

(czwartek godz. 16:00)

 

5 uczniów T – kwalifikacja EE.08

  1. Śliwiński Damian
  2. Wasilewski Kamil Kacper
  3. Witczak Jakub Jan
  4. Witkowski Maciej
  5. Zaręba Bartłomiej

 

Sala 32

WK

Podane godziny są godzinami rozpoczęcia egzaminu. Członkowie zespołów oraz uczniowie zgłaszają się na 1 godzinę przed rozpoczęciem egzaminu.  Część pisemna trwa 60 minut. Część praktyczna z kwalifikacji AU.20 trwa 150 minut, AU.35 -180 minut, A.36 -  180 minut,  EE.08 – 150 minut, E.14  – 150 minut.

Czas trwania egzaminu może być wydłużony o 30 minut dla osób z dysfunkcjami.

 

Klasa

Termin

2a

technik ekonomista

(3tygodnie)

07 października – 25 października 2019

2i

technik informatyk

(4tygodnie)

18 listopada – 13 grudnia 2019

2di

technik informatyk

(4tygodnie)

02 marca – 27 marca 2020

3ds

technik handlowiec   technik spedytor

(4 tygodnie)

02 marca – 13 marca 2020

18 maja – 29 maja 2020

3a

technik ekonomista

(3tygodnie)

18 maja - 05 czerwca 2020

3i

technik informatyk

(4tygodnie)

20 stycznia – 31 stycznia 2020

18 maja – 29 maja 2020

Sporządziła: Marianna Walkiewicz

UWAGA!  Terminy praktyk zawodowych  uległy zmianie ze względu na realizację projektu unijnego ERAZMUS +

Podkategorie

Aktualne Projekty w szkole

Projekt Syntea

100 lat NIEPODLEGŁEJ POLSKI

Najlepsze Technika w Polsce

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w ZSP im. AK Obwodu "Głuszec”-Grójec w Grójcu jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018"

Jesteś NASZYM Absolwentem? - Weź udział w ANKIECIE

Nasz Wolontariat

NASZE SUKCESY - Wyniki MATUR 2017

NASZE SUKCESY - Wyniki MATUR 2018

Matematyka
Język polski
Język angielski
Matematyka
Język polski
Język angielski
Wykonanie strony i administracja: © Krzysztof Karwan. 2017-2020 Zespół Szkół im. Armii Krajowej Obwodu "Głuszec" - Grójec.