Badanie Losów Absolwentów ANKIETA ONLINE

Drodzy Absolwenci !

Uprzejmie prosimy Państwa o wypełnienie ankiety online, która pozwoli nam prześledzić losy absolwentów naszej szkoły. Od zawsze ważne było dla nas to jak potoczyły się Państwa losy w dorosłym już życiu. Zależy nam na rzetelnej i prawdziwej odpowiedzi, gdyż jej wyniki pozwolą nam zebrać informacje, które wpłyną na podniesienie jakości pracy szkoły. Wszelkie zdobyte drogą badań informacje są POUFNE, tzn. posłużą jedynie do analizy zbiorczych zestawień wykonanych przez Komisję do Badań Losów Absolwentów. Wyniki nigdy nie będą w jakikolwiek sposób personalizowane przy przedstawianiu statystyk.

UZUPEŁNIJ ANKIETĘ ONLINE - TUTAJ

W przyszłości będzie można też pobrać ankietę w formie dokumentu WORD, który będzie można uzupełnić elektronicznie i odesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , bądź uzupełnić po wydrukowaniu i przesłać na adres szkoły.

UWAGA!

W ankiecie prosimy Państwa o podanie pewnych danych kontaktowy, celem dalszego w przyszłości badania losów absolwentów. W związku z tym w razie zmiany nazwiska lub imienia, numeru kontaktowego lub adresu e-mail w przyszłości bardzo prosimy państwa o pamięć i przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. krótkiej informacji z podaniem zmian jakie nastąpiły.

Serdecznie dziękujemy!

9TEAM.PL

Zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju CS:GO!

Aktualne Projekty w szkole

Najlepsze Technika w Polsce

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w ZSP im. AK Obwodu "Głuszec”-Grójec w Grójcu jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018"

Projekt Syntea

>100 lat NIEPODLEGŁEJ POLSKI

Jesteś NASZYM Absolwentem? - Weź udział w ANKIECIE

Nasz Wolontariat

NASZE SUKCESY - Wyniki MATUR 2017

NASZE SUKCESY - Wyniki MATUR 2018

Matematyka
Język polski
Język angielski
Matematyka
Język polski
Język angielski
Wykonanie strony i administracja: © Krzysztof Karwan. 2017-2020 Zespół Szkół im. Armii Krajowej Obwodu "Głuszec" - Grójec.