Szanowni Rodzice i Uczniowie,

zamieszczamy harmonogram oraz pod harmonogramem pliki (dokumenty) do zapoznania się, które związane są z organizacją pracy szkoły w trakcie konsultacji stacjonarnych w

...

Proszę Państwa, od 1 czerwca istnieje możliwość udziału w konsultacjach na terenie szkoły. Oczywiście konsultacje są dobrowolne i konieczna jest zgoda opiekunów prawnych ucznia.

W celu zachowania

...

Dnia 29 maja 2019r. w naszej szkole odbyły się spotkania młodzieży z funkcjonariuszem  Komendy Powiatowej Policji w Grójcu na temat  „Bezpiecznych wakacji.”

Wakacje to szczególny czas dla wszystkich.

...

25.05.2019 r. odbyły się w Warce Powiatowe Zawody Strzeleckie dla Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych pod patronatem Starosty Grójeckiego. Naszą szkołę reprezentowali: Dominika Kasińska kl. 1 di,

...

Uwaga!

Uprzejmie informujemy, iż absolwenci ZSP Grójec 2018/2019 mogą od 27.05.2019r. odbierać dyplomy potwierdzające uzyskane kwalifikacje w zawodzie. Dyplomy odbieramy w sekretariacie szkoły.

Uwaga!

Uprzejmie informujemy, iż absolwenci ZSP Grójec 2018/2019 mogą od 27.05.2019r. odbierać dyplomy potwierdzające uzyskane kwalifikacje w zawodzie. Dyplomy odbieramy w sekretariacie szkoły.

22 maja 2019 o godz.17:00 odbędzie się zebranie z Rodzicami.

Harmonogram zebrania:

  1. Spotkanie z wychowawcami klas w salach lekcyjnych
  2. Omówienie wyników w nauce i przewidywanych ocen z poszczególnych
...

Dyrekcja Szkoły, Wychowawca klasy 1di uprzejmie proszą o pomoc w sfinansowaniu wyjazdu Bartłomieja Tuszyńskiego (16 lat) na Mistrzostwa Świata w wyciskaniu sztangi leżąc, które odbędą  się w dniach 18 -

...

W piątek 26 kwietnia 2019 roku miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego – pożegnanie klas maturalnych.

Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru i wspólnym zaśpiewaniem hymnu narodowego.

...

Aktualne Projekty w szkole

Projekt Syntea

100 lat NIEPODLEGŁEJ POLSKI

Najlepsze Technika w Polsce

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w ZSP im. AK Obwodu "Głuszec”-Grójec w Grójcu jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018"

Jesteś NASZYM Absolwentem? - Weź udział w ANKIECIE

Nasz Wolontariat

NASZE SUKCESY - Wyniki MATUR 2017

NASZE SUKCESY - Wyniki MATUR 2018

Matematyka
Język polski
Język angielski
Matematyka
Język polski
Język angielski
Wykonanie strony i administracja: © Krzysztof Karwan. 2017-2020 Zespół Szkół im. Armii Krajowej Obwodu "Głuszec" - Grójec.