Harmonogram egzaminów zawodowych STYCZEŃ 2021

           DATA

    LICZBA ZDAJĄCYCH

SALA EGZAMINACYJNA

MODEL

CZĘŚĆ PISEMNA

12.01.2021 (wtorek)

godz. 8:00

4 uczniów T –  kwalifikacja EE.08

 Sala nr 49

 

12.01.2021 (wtorek)

godz. 10:00

2 uczniów T –  kwalifikacja AU.35

12 uczniów T – kwalifikacja AU.31

2 uczniów BS - kwalifikacja MG.18, TG.07

Sala 2 /świetlica/

 

 12.01.2021 (wtorek)

godz. 12:00

21 uczniów T – kwalifikacja AU.36

6 uczniów T – kwalifikacja AU.25

Sala nr 1 (duża sala gimnastyczna)

 

12.01.2021 (wtorek)

godz. 12:00

8 uczniów  T – kwalifikacja EE.09

(klasa IV i nr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9)

Sala nr 49

 

12.01.2021 (wtorek)

godz. 12:00

9 uczniów  T – kwalifikacja EE.09

(klasa IV i nr: 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20)

Sala nr 50

 

12.01.2021 (wtorek)

godz. 14:00

9 uczniów  T – kwalifikacja EE.09

(klasa IV i nr: 7, 11, 12, 21, 22, 23, 24, 25, 26)

Sala nr 49

 

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA 

11.01.2021 (poniedziałek)

godz. 9:00

12 uczniów T – kwalifikacja  AU.31

Klasa IV ds.

Sala nr 18

d

14.01.2021 (czwartek)

godz. 8:00

1 absolwent T -kwalifikacja  E.14

Sala nr 50

dk

15.01.2021 (piątek)

godz. 9:00

8 uczniów T – kwalifikacja  AU.35

Klasa III a

Sala nr 40

dk

15.01.2021 (piątek)

godz. 9:00

6 uczniów T – kwalifikacja  AU.25

Klasa IV ds

Sala nr 36

dk

18.01.2021 (poniedziałek)

godz. 9:00

8 uczniów T – kwalifikacja  AU.36

(klasa IV a nr: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9,18)

Sala nr 36

dk

18.01.2021 (poniedziałek)

godz. 9:00

8 uczniów T– kwalifikacja AU.36

(klasa IV a nr: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17)

Sala nr 40

dk

18.01.2021 (poniedziałek)

godz. 15:00

5 uczniów  T– kwalifikacja AU.36

(klasa IV a nr: 5, 7, 19, 20, 21)

2 absolwentów  T -kwalifikacja  A.36

Sala nr 40

dk

20.01.2021 (środa)

godz. 8:00

7 uczniów  T – kwalifikacja EE.09

(klasa IV i nr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8)

Sala nr 49

dk

20.01.2021 (środa)

godz. 8:00

10 uczniów  T – kwalifikacja EE.09

(klasa IV i nr: 9, 10, 13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20)

Sala 50

dk

 20.01.2021 (środa)

godz. 12:00

9 uczniów  T – kwalifikacja EE.09

(klasa IV i nr: 7, 11, 12, 21, 22, 23, 24, 25, 26)

Sala 50

dk

25.01.2021 (poniedziałek)

godz. 8:00

4 uczniów T – kwalifikacja EE.08

(klasa IV i nr: 3, 5, 6, 9 )       

Sala 32

wk

25.01.2021 (poniedziałek)

godz. 12:30

4 uczniów T – kwalifikacja EE.08

(klasa IV i nr: 10, 16, 17, 25)

Sala 32

wk

25.01.2021 (poniedziałek)

godz. 17:00

4 uczniów T – kwalifikacja EE.08

(klasa IV i nr: 7, 11, 12 oraz  1 uczeń Niepublicznego Technikum w Grójcu)

Sala 32

wk

 

Najlepsze Technika w Polsce

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w ZS im. AK Obwodu "Głuszec” - Grójec w Grójcu jest wśród najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł "SREBRNEJ Szkoły 2021"

Jesteś NASZYM Absolwentem? - Weź udział w ANKIECIE

Wyniki maturalne 2018

Matematyka
Język polski
Język angielski

Wyniki maturalne 2017

Matematyka
Język polski
Język angielski
Wykonanie strony i administracja: © Krzysztof Karwan. 2017-2021 Zespół Szkół im. Armii Krajowej Obwodu "Głuszec" - Grójec.