Konsultacje dla Uczniów 2020 - po wcześniejszym uzgodnieniu w dzienniku elektronicznym

L.p.

Nazwisko i imię

Dzień i godzina lekcyjna

1

Banaszek Ewa

wtorek 15:00-16:00

2

Bańkowski Grzegorz

środa 12:40-13:20

3

Bidzińska Beata

 

4

Bień Marzena

 

5

Celejewska Urszula

poniedziałek 10:50-11:35

6

Czacharowski Bohdan

wtorek 12:40-13:25

7

Czempińska Anna

środa 14:20-15:05

8

Czernicka Iga

 

9

Florczak Zbigniew

wtorek 11:45-12:30

10

Gałkowska Marta

 

11

Gąsienica-Gronikowska Bogusława

 

12

Gąsienica-Gronikowski Łukasz

piątek 14:20-15:05

13

Giedyk Joanna

piątek 11:45-12:30

14

Gołębiewski Zbigniew

poniedziałek 14:20-15:05

15

Górska Anna

 

16

Gryga Mariusz

piątek 12:40-13:25

17

Jankowska Anna

wtorek 10:50-11:35

18

Kapisz Wiesława

poniedziałek 12:40-13:25

19

Karwan Krzysztof

poniedziałek 12:40-13:25

20

Knap Marek

poniedziałek 14:20-15:05

21

Kosatka Andrzej

piątek 7:45-8:00

22

Kosatka Lidia

piątek 15:05-15:50

23

Kozemko Ołena

 

24

Kozłowska Monika

urlop bezpłatny

25

Krawczak Katarzyna

 

26

Krawczak Tomasz

 

27

Krawczak Zbigniew

 

28

Kucharski Karol

środa 13:30-14:15

29

Kulpiński Paweł

 

30

Kupisz Paweł

czwartek 9:50-10:30

31

Lipska Barbara

 

32

Majchrzak-Trzeciak Karina

 

33

Mastalerz Lucyna

pierwsza środa m-ca 13:30-14:00

34

Mazur Anna

piątek 9:50-10:35

35

Mocarska-Karwan Anna

 

36

Muszyńska – Przybulewska Ewa

wtorek 14:15-15:00

37

Nasiłowska Dagmara

 

38

Nowak Daniel

piątek 8:30-8:50

39

Osińska Jolanta

poniedziałek 13:30-14:15

40

Ostrowska Olga

wtorek 15:05-16:00

41

Pasztalaniec Sanija

czwartek 9:50-10:35

42

Piechota Barbara

 

43

Piekarska Adriana

 

44

Piekarska Karolina

piątek 8:00-8:50

45

Płatek Wiesława

piątek 14:20-15:05

46

Rapczyńska Urszula

piątek 11:45-12:30

47

Reda Jolanta

poniedziałek 14:30-1:530

48

Sitarek Piotr

pierwszy piątek m-ca 10:50-11:35

49

Skalińska Dorota

urlop bezpłatny

50

Skarzyńska Kalina

pierwszy poniedziałek m-ca 7:00-7:45

51

Skucińska Mariola

środa 8 lekcja: 14:20 - 15:05,

9 lekcja: zajęcia wyrównawcze co dwa tygodnie

52

Skonieczny Marcin

czwartek 15:00-16:00

53

Sokołowska Marzanna

poniedziałek 13:30-14:15

54

Sokołowski Paweł

piątek 7:15-8:00

55

Sowińska Urszula

poniedziałek 13:20-14:15

56

Stańczak Alina

 

57

Stolarska Grażyna

 

58

Sujecka Ewa

piątek 14:15-15:00

59

Szczucińska Irmina

 

60

Walczak-Lewandowska Elżbieta

czwartek 14:20-15:05

61

Walkiewicz Marianna

środa 14:30-15:30

62

Warzybok Marzena

ostatni piątek m-ca 7:00-7:45

63

Ważyńska Anna

czwartek 14:20-15:10

64

Wojnowska Lidia

piątek 12:30-13:25

65

Zajkowski Kamil

środa 8:55-9:40

66

Zalewska Mariola

 

67

Zawadzka Elwira

 

 

Aktualizacja: 04.20.2020

Tags:

Aktualne Projekty w szkole

Wykonanie strony i administracja: © Krzysztof Karwan. 2017-2020 Zespół Szkół im. Armii Krajowej Obwodu "Głuszec" - Grójec.