Konsultacje dla Rodziców 2020/2021 - po wcześniejszym uzgodnieniu w dzienniku elektronicznym

Harmonogram dyżurów nauczycieli dla rodziców w roku szkolnym 2020/2021

Dyżury pełnione są w aplikacji Teams. Prosimy o przesłanie  informacji przez dziennik elektroniczny do nauczyciela, z którym chcecie Państwo rozmawiać. Nauczyciel odeśle Rodzicom proponowany termin spotkania przez dziennik elektroniczny.

W dniu spotkania należy zalogować się na konto dziecka w aplikacji Teams.

 

L.p. 

Nazwisko i imię 

Nauczane przedmioty

Dzień 

Godziny 

1.       

Kosatka Andrzej

Dyrektor, geografia

codziennie w godzinach dyżuru

 

2.       

Banaszek Ewa 

Wicedyrektor, wychowanie fizyczne

codziennie w godzinach dyżuru

 

3.       

Reda Jolanta

Wicedyrektor, przedmioty ekonomiczne

codziennie w godzinach dyżuru

 

4.       

Ostrowski Janusz

Kierownik szkolenia praktycznego

codziennie w godzinach dyżuru

 

5.       

Bańkowski Grzegorz 

Przedmioty mechaniczne

środa

11.45-12.30

6.       

Borowiecka-Kozieł Karolina

j. niemiecki

czwartek

10.50-11.35

7.       

Ciaś Edyta

Geografia

po wcześniejszym uzgodnieniu

 

8.       

Cichacka Joanna

Przedmioty spedycyjne

środa

11.45-12.30

9.       

Czempińska Anna 

Przedmioty informatyczne

piątek

12.40-13.25

10.   

Czernicka Iga 

Wychowanie fizyczne

wtorek

14.20-15.05

11.   

Gąsienica-Gronikowska Bogusława 

j. rosyjski

piątek

9.50-10.30

12.   

Gąsienica-Gronikowski Łukasz

Filozofia, historia

środa

12.40-13.20

13.   

Giedyk Joanna 

Przedmioty ekonomiczne

czwartek

13.30-14.10

14.   

Gołębiewski Zbigniew 

Przedmioty informatyczne

wtorek 

8.55-9.30

15.   

Górska Anna

Fizyka, matematyka

poniedziałek

9.50-10.30

16.   

Gryga Mariusz 

Przedmioty informatyczne

czwartek

11.45-12.30

17.   

Karwan Krzysztof 

Przedmioty informatyczne

poniedziałek

11.45-12.30

18.   

Kosatka Lidia

geografia

po wcześniejszym uzgodnieniu

 

19.   

Kozemko Ołena

j. rosyjski

po wcześniejszym uzgodnieniu

 

20.   

Krawczak Natalia

j. polski

po wcześniejszym uzgodnieniu

 

21.   

Krawczak Tomasz

j. angielski

po wcześniejszym uzgodnieniu

 

22.   

Krawczak Zbigniew

Doradztwo zawodowe

po wcześniejszym uzgodnieniu

 

23.   

Krynicka Dorota

Matematyka

piątek

13.30-14.10

24.   

Kucharczyk Maria

Przedmioty ekonomiczne

po wcześniejszym uzgodnieniu

 

25.   

Kucharski Karol 

Przedmioty mechaniczne i spedycyjne

poniedziałek

12.40-13.20

26.   

Kupisz Paweł

bhp

po wcześniejszym uzgodnieniu 

 

27.   

Lenart Maria

bibliotekarz

piątek

12.00-13.00

28.   

Leśniak Katarzyna

j. polski

po wcześniejszym uzgodnieniu

 

29.   

Lipska Barbara 

pedagog

codziennie  

W godzinach pracy 

30.   

Mastalerz Lucyna 

 

wtorek

12.30-13.10

31.   

Mazur Anna 

Przedmioty spedycyjne

wtorek

10.50-11.30

32.   

Mocarska Karwan Anna

Przedmioty informatyczne

po wcześniejszym uzgodnieniu

 

33.   

Moskal Artur

Historia

po wcześniejszym uzgodnieniu

 

34.   

Muszyńska-Przybulewska  Ewa 

j. angielski

czwartek

10.50-11.30

35.   

Nasiłowska Dagmara 

Bibliotekarz

czwartek

12.00-13.00

36.   

Nowak Daniel

Przedmioty informatyczne

po wcześniejszym uzgodnieniu

 

37.   

Osińska Jolanta 

Przedmioty ekonomiczne

po wcześniejszym uzgodnieniu

 

38.   

Ostrowska Olga 

Wychowanie fizyczne

środa

12.40-13.30

39.   

Pasztalaniec Sanija 

j. angielski

po wcześniejszym uzgodnieniu

 

40.   

Pawlak Anna

Przedmioty ekonomiczne

piątek

11.45-12.30

41.   

Piechota Barbara

Historia , wos

środa

9.50-10.30

42.   

Piekarska Karolina 

Wychowanie fizyczne

wtorek

11.45-12.30

43.   

Piekarska-Sobieraj Adrianna

psycholog

po wcześniejszym uzgodnieniu

 

44.   

Płatek Wiesława 

Chemia, matematyka

po wcześniejszym uzgodnieniu

 

45.   

Radwan Maciej

 

środa

13.30-14.15

46.   

Sitarek Piotr

Przedmioty informatyczne

piątek

13.30-14.15

47.   

Skarzyńska Kalina 

Matematyka

wtorek

9.50-10.30

48.   

Skonieczny Marcin

Wychowanie fizyczne

po wcześniejszym uzgodnieniu

 

49.   

Skucińska Mariola 

j. polski

piątek

9.50-10.30

50.   

Słowik Mariusz

Religia

wtorek

10.50-11.30

51.   

Sokołowska Marzanna 

Przedmioty ekonomiczne

czwartek

9.50-10.30

52.   

Sokołowski Paweł

Matematyka

piątek

12.40-13.20

53.   

Stańczak Alina

Biologia

po wcześniejszym uzgodnieniu

 

54.   

Sujecka Ewa 

Religia

środa

13.30-14.10

55.   

Szczepańska Anna

Wychowanie fizyczne

piątek

12.40-13.20

56.   

Szczucińska Irmina

Przedmioty ekonomiczne

po wcześniejszym uzgodnieniu

 

57.   

Walczak Małgorzata

j. angielski

wtorek

12.40-13.20

58.   

Walczak-Lewandowska Elżbieta 

Przedmioty ekonomiczne

poniedziałek

12.40-13.20

59.   

Walkiewicz Marianna 

Przedmioty ekonomiczne

czwartek 

9.50-10.30 

60.   

Warzybok Marzena 

Matematyka

wtorek

11.45-12.30 

61.   

Wasilewska Monika

j. angielski

poniedziałek

11.45-12.30

62.   

Ważyńska Anna 

Fizyka

poniedziałek

10.50-11.30

63.   

Wojnowska Lidia 

j. polski     

po wcześniejszym uzgodnieniu

 

64.   

Wolski Cezary

Przedmioty spedycyjne

czwartek

10.50-11.30

65.   

Wójcik Krzysztof

Historia

po wcześniejszym uzgodnieniu

 

66.   

Zajkowski Kamil

Wychowanie fizyczne

wtorek

12.40-13.20

67.   

Zalewska Mariola

religia

po wcześniejszym uzgodnieniu

 

 

 

 

Tags:

Najlepsze Technika w Polsce

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w ZS im. AK Obwodu "Głuszec” - Grójec w Grójcu jest wśród najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł "SREBRNEJ Szkoły 2021"

Jesteś NASZYM Absolwentem? - Weź udział w ANKIECIE

Wyniki maturalne 2018

Matematyka
Język polski
Język angielski

Wyniki maturalne 2017

Matematyka
Język polski
Język angielski
Wykonanie strony i administracja: © Krzysztof Karwan. 2017-2021 Zespół Szkół im. Armii Krajowej Obwodu "Głuszec" - Grójec.