Lp.

Nazwisko i imię

Dzień i godzina lekcyjna

1

Banaszek Ewa

poniedziałek 14:00 - 15:00

2

Bańkowski Grzegorz

środa 12:40 - 13:20

3

Bidzińska Beata

czwartek 11:45 - 12:30

4

Bień Marzena

 

5

Celejewska Urszula

poniedziałek 10:50 - 11:35

6

Czacharowski Bohdan

czwartek 9:50 - 10:35

7

Czempińska Anna

środa 13:30 - 14:15

8

Czernicka Iga

czwartek 10:50 - 11:35

9

Florczak Zbigniew

czwartek 11:45 - 12:30

10

Gałkowska Marta

 

11

Gąsienica-Gronikowska Bogusława

czwartek 10:50 - 12:30

12

Gąsienica-Gronikowski Łukasz

piątek 14:20 - 15:05

13

Giedyk Joanna

piątek 11:45 - 12:30

14

Gołębiewski Zbigniew

poniedziałek 14:10 - 15:05

15

Górska Anna

 

16

Gryga Mariusz

wtorek 8:00 - 8:45

17

Jankowska Anna

wtorek 10:50 - 11:35

18

Kapisz Wiesława

poniedziałek 10:50 - 11:35

19

Karwan Krzysztof

poniedziałek 8:10 - 8:45

20

Knap Marek

środa 9:50 - 10:35

21

Kosatka Andrzej

 

22

Kosatka Lidia

czwartek 15:05 - 15:50

23

Kozemko Ołena

 

24

Kozłowska Monika

urlop bezpłatny

25

Krawczak Katarzyna

 

26

Krawczak Tomasz

 

27

Krawczak Zbigniew

czwartek 14:30 - 15:15

28

Kucharski Karol

środa 10:50 - 11:35

29

Kulpiński Paweł

 

30

Kupisz Paweł

środa 11:45 - 12:20

31

Lipska Barbara

 

32

Majchrzak-Trzeciak Karina

wtorek 10:50 - 11:35

33

Mastalerz Lucyna

pierwsza środa m-ca 13:30 - 14:00

34

Mazur Anna

czwartek 11:45 - 12:30

35

Mocarska-Karwan Anna

 

36

Muszyńska – Przybulewska Ewa

piątek 10:50 - 11:35

37

Nasiłowska Dagmara

 

38

Nowak Daniel

piątek 8:30 - 8:50

39

Osińska Jolanta

środa 10:50 - 11:35

40

Ostrowska Olga

środa 11:40 - 12:30

41

Pasztalaniec Sanija

czwartek 9:50 - 10:35

42

Piechota Barbara

poniedziałek 12:45 - 13:30

43

Piekarska Adriana

czwartek 9:50 - 10:35

44

Piekarska Karolina

wtorek 9:50 - 10:35

45

Płatek Wiesława

środa 12:40 - 13:25

46

Rapczyńska Urszula

poniedziałek 12:30 - 13:25

47

Reda Jolanta

poniedziałek 13:00 - 14:00

48

Sitarek Piotr

ostatni czwartek m-ca 9:50 - 10:35

49

Skalińska Dorota

urlop bezpłatny

50

Skarzyńska Kalina

czwartek 8:55 - 9:40

51

Skucińska Mariola

czwartek 10:50 - 11:35

52

Skonieczny Marcin

poniedziałek 9:00 - 10:00

53

Sokołowska Marzanna

środa 9:50 -10:35

54

Sokołowski Paweł

poniedziałek 11:45 - 12:30

55

Sowińska Urszula

poniedziałek 12:20 - 14:15

56

Stańczak Alina

 

57

Stolarska Grażyna

czwartek 12:40 - 13:25

58

Sujecka Ewa

ostatni piątek m-ca 14:15 - 15:00

59

Szczucińska Irmina

 

60

Walczak-Lewandowska Elżbieta

środa 10:50 - 11:35

61

Walkiewicz Marianna

środa 13:00 -14:00

62

Warzybok Marzena

poniedziałek 11:45- 12:30

63

Ważyńska Anna

poniedziałek 10:50 - 11:35

64

Wojnowska Lidia

wtorek 8:55 - 9:40

65

Zajkowski Kamil

środa 10:50 11:35

66

Zalewska Mariola

 

67

Zawadzka Elwira

czwartek 10:50 - 11:35

Tags:

Program edukacyjny „Wybierz Życie - Pierwszy Krok” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych dotyczący profilaktyki raka szyjki macicy i zakażeń HPV. Jego głównym zadaniem jest zachęcanie do odpowiedzialności za zdrowie swoje i najbliższego otoczenia. Oparty jest na następujących założeniach: 

  • stworzenie świadomości zagrożenia rakiem szyjki macicy i innych chorób wywoływanych zakażeniem wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) u młodych ludzi. Problem raka szyjki macicy nie może być kwestią wstydliwą i unikaną. Świadomość istnienia zagrożenia zakażeniem HPV i jego konsekwencji powinny być częścią rozmów wychowawczych, przygotowujących młodych ludzi do dorosłego życia. Zasadnicze znaczenie ma połączenie problemu raka szyjki macicy ze stanem zdrowia prokreacyjnego, 

Aktualne Projekty w szkole

Projekt Syntea

100 lat NIEPODLEGŁEJ POLSKI

Najlepsze Technika w Polsce

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w ZSP im. AK Obwodu "Głuszec”-Grójec w Grójcu jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018"

Jesteś NASZYM Absolwentem? - Weź udział w ANKIECIE

Nasz Wolontariat

NASZE SUKCESY - Wyniki MATUR 2017

NASZE SUKCESY - Wyniki MATUR 2018

Matematyka
Język polski
Język angielski
Matematyka
Język polski
Język angielski
Wykonanie strony i administracja: © Krzysztof Karwan. 2017-2020 Zespół Szkół im. Armii Krajowej Obwodu "Głuszec" - Grójec.